Uitslagen 2012

Profs
1. Lieuwe Westra, Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
2. Alessandro Petacchi, Lampre - ISD
3. Pim Ligthart, Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
4. Maarten Tjallingii, Rabobank Cycling Team
5. Raymond Kreder, Team Garmin-Barracuda
6. Ramon Sinkeldam, Team Argos-Shimano
7. Joost Posthuma, Team Radioshack - Nissan
8. Bobbi Traksel, Landbouwkrediet
9. Wim Stroetinga, Koga Cycling Team
10. Lars van der Haar, Rabobank-Giant Offroad Team
11. Ronan van Zandbeek, Team Argos-Shimano
12. Rick Zabel, Rabobank Continental Team
13. Yondi Schmidt, ARTV De Adelaar
14. Yoeri Havik, Cycling Team De Rijke
15. Ivor Bruin, Craft-Sensa-RSE Cycling Team
16. Maarten de Jonge, Raiko Stölting
17. Bas Stamsnijder, Cycling Team De Rijke
18. Elmar Reinders, Metec Continental Cyclingteam
19. Coen Vermeltfoort, Rabobank Cycling Team
20. Steven Lammertink, Cycling Team Jo Piels
21. Daan de Groot, Rucanor-Line Cycling Team
22. Robin Chaigneau, Koga Cycling Team
23. Martijn Keizer, Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
24. Kai Reus, UnitedHealthcare Pro Cycling Team
25. Joey van Rhee, Metec Continental Cyclingteam
26. Thijs van Amerongen, AA Drink Cycling Team
27. Rens te Stroet, Cycling Team Jo Piels
28. Arne Hassink, Raiko Stölting
29. Cheng Ji, Team Argos-Shimano
30. Maurits Lammertink, Cycling Team Jo Piels
31. Michel Kreder, Team Garmin-Barracuda
32. Mark Olieman, Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

DNS Rob Ruijgh, Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
DNS Jasper Hamelink, Cycling Team Jo Piels


Amateurs    
1     Niels Leferink, Hengelo
2     Bert Lip, HARDENBERG
3     Bjorn Beldman, RIJSSEN
4     Wouter van Zanten, APELDOORN
5     Roy Roesthuis, WEERSELO
6     Raymond Kienhuis, RIJSSEN
7     Arjan Ribbers, GROENLO
8     Pim Temmink, ENTER
9     Daan Steffens, OLDENZAAL
10     Robin Braamhaar, RIJSSEN
11     Hugo Hagemeijer, LOCHEM
12     Henk Jan Borghuis, RIJSSEN
13     Mirgo Koehorst, OOTMARSUM
14     Mark van der Kolk, VROOMSHOOP
15     Koen Kranenberg, HENGELO OV
16     Niels Luisman, Bergentheim
17     Ruud Wolkotte, DENEKAMP
18     Robert ter Bekke, HENGELO OV
19     Niek Ressing, Groenlo
20     Henri ter Denge, RIJSSEN
21     Adriaan van den Berg, Enschede
22     Marcel Ekkel, WESTERHAAR
23     Stijn Raterink, ZEIST
24     Rick Benschop, HENGELO
25     Mark Meijer, Delden
26     Tom Kolkman, Oldenzaal
27     Frank Strohm, BORNE
28     Martijn Venterink, LOSSER
29     Bert Wolkotte, DENEKAMP
30     Willard Paalman, VRIEZENVEEN
31     Sebastian van der Linden, NEEDE
32     Arjan Paalman, RIJSSEN
33     Patrice Slagman, RIJSSEN
34     Marc Zonnebelt, HARDERWIJK
35     Arjan Bos, Klazienaveen


Masters 40+    
1     Rudie Kemna, DEURNINGEN
2     Arjan van Gaveren, NIJVERDAL
3     Freddy Keller, DEVENTER
4     Eddy Hermsen, OCHTEN
5     Erik de Greef, VORDEN
6     Gert Bosman, WIJHE
7     Maurijn Annink, HENGELO OV
8     Francesco Rave, GROENLO
9     Henry Brokers, BORCULO
10     Marco Kok, ENTER
11     Peter Makkink, HENGELO GLD
12     Erik van der Heide, EMMELOORD
13     Hans Thijs, WIERDEN
14     Andre Borkink, EEFDE
15     Rene Rotscheid, APELDOORN
16     Andre te Boome, BORCULO
17     Gerbert Ketting, RUURLO
18     Hans Hissink, ARNHEM
19     Johan Huter, HEINO
20     Wim van der Struik, HAAKSBERGEN
21     Rudie Frinking     ZUTPHEN
22     Hans Rekers     ENSCHEDE
23     Kasper Vrielink     ZUTPHEN